Teknoloji

Starfield Türkçe Yaması Yayınlandı!

Son döneme damgasını vuran Starfield oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Anonim Çeviritarafından hazırlandı Starfield Türkçe yaması nihayet yayınlandı . Detaylar haberimizde.


İlginizi çekebilir:  Ücretsiz Starfield DLSS Modu Yayınlandı


Türkçede oyun oynamak gibisi yoktur. Dünyaca ünlü geliştirici ve yayıncıların dilimize önem vermesi bizim için memnuniyet kaynağıdır. Ancak bu her oyun için geçerli değildir. Bu gibi durumlarda ülkemizdeki tercüme ekipleri devreye girmektedir. Anonim Çeviri de bu gruplardan biri ve muhtemelen en meşhuru diyebiliriz.

Starfield Türkçe Yaması İndirilebilir

Geçmişte bizim için birçok büyük ve değerli oyunun çevirisini yapan ekip, bir süredir Starfield Türkçe yaması üzerinde çalışıyordu ve sonunda beta sürümünü aramıza kazandırdılar. Buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm sürümlerle uyumlu olan beta sürümde ana senaryo ve yan görev diyalogları ve arayüzleri gibi bölümlerin yanı sıra beceri ağacı, ikna diyalogları ve oyun içi romantik ilişki diyalogları gibi diğer arayüz ekranları da yer alıyor. Şu anda topluluk ve etkinlik diyaloglarının çevirileri üzerinde çalışıyoruz.

Anonymous Translation’ın Discord kanalı üzerinden yaptığı bildirimde yamanın sistemli bir şekilde güncelleneceği ve oyuna her girişimizde güncel çevirilerin bizi karşılayacağı söylendi. Dolayısıyla ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Takımın Discord kanalına katılırsanız, ‘#yıldız alanı geri bildirimi’ Bu bölümde terminoloji hataları ve düzeltilmesi gereken çeviriler hakkında geri bildirimde bulunmayı unutmayın. Keyifli uzay maceraları dileriz!

havza-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu