Haber

Keşan Belediyespor Kulübü Sporcusu Meltem Şahin, Avrupa Wado Kai Karate Şampiyonası’nda 5. oldu

Keşan Belediyespor Kulübü sporcusu Meltem Şahin, Belçika’da düzenlenen 48. Avrupa Wado Kai Karate Şampiyonası’nda 5. oldu.

Belediyeden yapılan açıklamada, 18 ülkeden 750 sporcunun katıldığı 48. Avrupa Wado Kai Karate Şampiyonası’nda Türkiye’yi Şahin ve antrenörü Hamdi Çevik’in temsil ettiği belirtildi.

Şahin’in şampiyonada 5. olduğu belirtilen açıklamada, “Sporcumuz ve antrenörümüzle gurur duyuyoruz. Kısa sürede büyük işlere imza atan Keşan Belediyespor Kulübü, her branşta nice zaferlere imza atmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.” ifadeler kullanıldı.

Helvacıoğlu’na başarılı belediye başkanı ödülü

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu “Başarılı Belediye Başkanları” ödülüne layık görüldü.

Belediyeden yapılan açıklamada Helvacıoğlu’nun Kent ve Mayor Dergisi’nin Kayseri’de düzenlediği törene katıldığı belirtildi.

Helvacıoğlu’nun “Başarılı Belediye Başkanları” ödülüne layık görüldüğü açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Ödülümüzü Keşan’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza takdim ediyoruz. Keşan’ımızın değerlerini tanıtmak, bilinirliğini artırmak, gelişmesini ve markalaşmasını sağlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Trakya’dan ödül alan tek belediyeyiz. Türkiye genelinde düzenlenen yarışma sonucunda ödüle layık görüldük. Keşan Belediyesi ekibimize ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.”

cerkeshaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu