Ekonomi

CW Enerji’den deprem bölgesine destek

ANTALYA (İGFA) –CW Power Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, birçok ilde etkisini hissettiren deprem nedeniyle derin bir acı içinde olduklarını söyledi.

CW Power olarak bu süreçte üzerimize düşeni yapmaya devam ettiklerini kaydeden Sarvan, depremin ikinci gününden itibaren fiilen harekete geçtiklerini ve afet bölgesine takviye çalışmaları yaptıklarını kaydetti.

44 kişilik uzman grubuyla deprem bölgesine gittiklerini ve termal kameralı drone ile canlı aramaya katıldıklarını belirten Sarvan, “Afet bölgesinin temel ihtiyaçları olan su ve ekmek gönderdik. Binlerce kişi gönderdik. afet bölgesine güneş panelleri, bölgedeki bayilerimiz aracılığıyla elektrik ihtiyacının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla gıda, battaniye, kışlık giysi, jeneratör, kalorifer fanı, elektrik malzemeleri, hafriyat malzemeleri ve powerbank, ekskavatör kırıcı ile bir yardım tırı gönderdik. kurtarma çabalarını desteklemek için” dedi.

Süreci yakından takip ettiklerini belirten Sarvan, dayanışma içinde tüm yaraları hızla saracaklarını, birlik ve beraberlik içinde bu felaketin üstesinden gelmek için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

haberdodurga.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu