Haber

CHP kovuldu, AK Parti sahip çıktı! Mağdur AFAD gönüllüsü için yeni gelişme

Haber7 – ÖZEL

Kahramanmaraş depremi sonrası belediyeye ait spor kompleksinde cankurtaran olarak görev yapan ve valiliğin izniyle bölgeye AFAD görevlisi olarak giden CHP Aydın Büyükşehir Belediyesi. Gürkan Canİşten çıkarıldığı ortaya çıktı.

YENİ GELİŞME

Haber7Halkın tepkisine neden olan skandalı ortaya çıkaran AFAD gönüllüsü Gürkan CanYeni bir gelişme oldu.

AK PARTİ HAREKETTE

Haber7’nin ulaştığı bilgilere göre,CHP’li belediye görevden alındı AFAD gönüllüsü Gürkan CanAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağıve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaşmüdahale ettiği bildirildi.

KÖŞK BELEDİYESİ’NDE İŞE BAŞLADI

Toplantı sonrası AFAD gönüllüsü Gürkan CanAK Parti Köşk Belediyesi’nde göreve başladığı belirlendi.

Konu hakkında yorum yapmak AK Parti’den Köşk Belediye Başkanı Nuri Gülerşu açıklamayı yaptı:

“Yüzyılın felaketi olan Maraş depreminde deprem bölgelerine AFAD görevlisi olarak giden Aydın Büyükşehir Belediyesi çalışanı Gürkan Can kardeşimizin kaza nedeniyle büyükşehir tarafından görevden alınmasının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 10 binlerce insanımızın hayatını kaybettiği, 100 binlerce insanımızın evsiz kaldığı böyle zor günlerde sosyal belediyecilikle övünen bir firma Büyükşehir Belediye Başkanının bu kardeşimizin bu AFAD görevlisini görevden alması kabul edilemez. işinden ve hayatından.

Köşk Belediyesi olarak bu fedakarlığı karşılıksız bırakmadık ve Gürkan Can kardeşimizin mağduriyetini gidermek için belediyemiz bünyesinde görevlendirdik. Bu zor günleri birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız. İnşallah Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmaz, bozmak isteyenlere de fırsat vermez.”

KAYNAK: HABER7

savsat-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu